PRAWO RODZINNE

Radca Prawny Tomasz Borawski specjalizuje się w sprawach rodzinnych, w tym w sprawach o rozwód oraz alimenty. Kancelaria prowadzi min. sprawy o rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ograniczenie, pozbawienie i zawieszenie władzy rodzicielskiej. Zajmujemy się również sprawami o ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa oraz unieważnienie małżeństwa. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na sprawność i skuteczność pracy naszych prawników w obszarze prawa rodzinnego. Nie bez powodu zdecydowana większość Klientów kancelarii to osoby, które korzystają z naszych usług z polecenia.

PRAWO KARNE

Nasza Kancelaria zajmuje się szeroko pojmowanym obszarem prawa karnego. Prowadzimy przede wszystkim sprawy karne związane z obroną interesów oskarżonego. W ramach kompleksowej obsługi występujemy w imieniu Klienta przed wszelkimi organami wymiaru sprawiedliwości. Służymy pomocą przy opracowywaniu wszelkich pism procesowych. Przygotowujemy m.in. skargi kasacyjne, zażalenia i apelacje. Zakres usług oferowanych przez Kancelarię Radcy Prawnego Tomasz Borawski obejmuje też doradztwo prawne w sprawach związanych z odpowiedzialnością karną.

Kancelaria reprezentuje Klientów również w sprawach związanych z postępowaniem wykonawczym. Reprezentujemy klientów przed sądami penitencjarnymi w sprawach dotyczących przerwy oraz odroczenia wykonania kary, a także w postępowaniach dotyczących przedterminowego zwolnienia z odbywania reszty kary. Kancelaria reprezentuje Klientów również w sprawach o wydanie zgody na odbywanie kary w warunkach dozoru elektronicznego.

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

Nasze usługi w zakresie prawa nieruchomości obejmują doradztwo prawne, sporządzanie projektów umów i innych aktów prawnych,  udział w negocjacjach przy zawieraniu umów, oraz reprezentację w postępowaniach cywilnych przed sądami powszechnymi oraz w postepowaniach sądowo-administracyjnych. Zajmujemy się również wykonywaniem audytów stanu prawnego nieruchomości. Pomagamy bezpiecznie kupić lub wynająć nieruchomość.

Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze zarówno niewielkich nieruchomości, jak i prestiżowych inwestycji – od galerii handlowych i obiektów przemysłowych po biurowce w centrum Warszawy. Porady prawne w zakresie nieruchomości, jakie proponujemy Klientom, są zorientowane na zaspokojenie ich potrzeb. Wyspecjalizowany prawnik zajmujący się nieruchomościami to istotne wsparcie merytoryczne, w związku z czym, naszą kancelarię prawną prawa nieruchomości reprezentują wysoko wykwalifikowani specjaliści.

PRAWO SPADKOWE

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa spadkowego oferuje porady prawne, doradztwo w rozwiązywaniu problemów dotyczących przyszłego spadku i dziedziczenia oraz zastępstwo procesowe we wszystkich instancjach. Zajmujemy się prowadzeniem spraw o stwierdzenie nabycia spadku, o zachowek i podział spadku. Do usług świadczonych przez naszych prawników należą porady prawne dotyczące ogólnie pojętych zagadnień spadkowych oraz analiza skomplikowanych kwestii związanych z dziedziczeniem.

PRAWO UMÓW

Umowy mają kluczowe znaczenie dla relacji panujących w obrocie gospodarczym. Sposób ukształtowania praw i obowiązków stron kontraktu będzie później rzutował na przebieg dalszej współpracy. Błędy i zaniedbania w tym zakresie mogą okazać się trudne do naprawienia. Dlatego tak ważne jest, aby w dokładny sposób zapoznać się z treścią podpisywanej umowy, a w razie potrzeby negocjować jej poszczególne postanowienia. W ramach Kancelarii zajmujemy się sporządzaniem umów cywilnoprawnych oraz umów gospodarczych. Ponadto pomagamy w analizie, opiniowaniu oraz negocjowaniu umów. Przygotowujemy umowy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, zapewniając najlepsze rozwiązania prawne dla realizacji celów biznesowych.

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności

Radca prawny

Tomasz Borawski