Mecenas Tomasz Borawski wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA-17016. W pracy zawodowej zajmuje się świadczeniem kompleksowej pomocy prawnej dla Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Prawo jest nie tylko jego zawodem ale przede wszystkim pasją a rozwiązywanie problemów prawnych Klientów stanowi źródło satysfakcji.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalista w zakresie prowadzenia sporów sądowych, którymi zajmuje się od początku swej drogi zawodowej. Radca prawny Tomasz Borawski reprezentuje klientów w sprawach cywilnych, gospodarczych jak również w sprawach dotyczących obrotu nieruchomościami. W ramach Kancelarii r. pr. Tomasz Borawski współpracuje z zespołem wybitnych prawników, zapewniając każdemu Klientowi profesjonalną pomoc prawną.

Kancelaria świadczy pomoc prawną również w języku angielskim oraz rosyjskim.

Zapraszamy do kontaktu

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności

Radca prawny

Tomasz Borawski